Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

WZGKiAM

Zakres działalności

Do zadań Wielkopolskiego Zarządu Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu należy:

  1. Geodezyjna obsługa nieruchomości stanowiących własność Województwa Wielkopolskiego, w tym między innymi sporządzanie dokumentacji geodezyjno – prawnej związanej z podziałami, rozgraniczeniami lub wznawianiem granic ww. nieruchomości.
  2. Wykonywanie innych prac zleconych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, wojewódzkie samorządowe jednostki organizacyjne lub Departamenty.
  3. Wykonywanie prac scaleniowo – wymiennych.
  4. Kontrola i aktualizacja gleboznawczej klasyfikacji gruntów na obszarach zakwalifikowanych do scaleń; ponowna klasyfikacja gleboznawcza gruntów zmeliorowanych, zrekultywowanych i ulepszonych, zmienionych klas i użytków rolnych.
  5. Udział w projektach związanych z rozwojem informacji przestrzennej na terenie województwa.
  6. Administrowanie nieruchomościami stanowiącymi własność Województwa Wielkopolskiego, a wykupionymi w związku z inwestycją „Zbiornik Wielowieś Klasztorna na rzece Prośnie”.
  7. Prowadzenie obsługi finansowo – księgowej dochodów i wydatków budżetu województwa związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
  8. Prowadzenie egzekucji należności i opłat z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej przypadających Województwu Wielkopolskiemu.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2016-04-13 12:56przez:
Opublikowano:2016-04-13 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu
Odwiedziny:17456

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.